Girls Basketball: 2008-2009 Season (sorted by player)
Player G FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% Pts P/G Ast Ast/G O.Reb D.Reb T.Reb R/G TO TO/G Blk Stl S/G Chg Foul
Kassie Jones 31 139 259 53.7 13 39 33.3 128 173 74.0 445 14.4 126 4.1 58 200 258 8.3 94 3.0 9 89 2.9 0 53
Gina Hinders 29 96 187 51.3 0 0 0 47 92 51.1 239 8.2 25 0.9 114 162 276 9.5 36 1.2 127 12 0.4 0 78
Brittany Einck 31 90 214 42.1 31 99 31.3 23 30 76.7 296 9.5 49 1.6 19 38 57 1.8 65 2.1 1 40 1.3 0 26
Katie Jean 31 78 231 33.8 26 88 29.5 52 73 71.2 286 9.2 65 2.1 21 72 93 3.0 73 2.4 4 54 1.7 0 43
Caitlin Lowry 22 25 39 64.1 0 0 0 15 18 83.3 65 3.0 11 0.5 30 57 87 4.0 27 1.2 5 7 0.3 0 23
Alisa Carroll 22 58 136 42.6 3 10 30.0 34 67 50.7 159 7.2 50 2.3 20 21 41 1.9 41 1.9 3 55 2.5 0 34
Lisa Clarkson 31 47 121 38.8 14 61 23.0 4 12 33.3 140 4.5 50 1.6 21 25 46 1.5 63 2.0 0 45 1.5 0 16
Allie Zielinski 24 8 53 15.1 0 2 0.0 15 24 62.5 31 1.3 6 0.3 19 21 40 1.7 37 1.5 4 18 0.8 0 38
Kaitlyn Squire 4 1 9 11.1 0 2 0.0 0 0 0 2 0.5 0 0.0 1 0 1 0.3 1 0.3 0 0 0.0 0 0
Sierra Myerscough 30 20 49 40.8 2 2 100.0 9 15 60.0 55 1.8 9 0.3 12 44 56 1.9 27 0.9 5 8 0.3 0 30
Meredith Ramshaw 14 3 10 30.0 0 0 0 2 6 33.3 8 0.6 2 0.1 3 15 18 1.3 12 0.9 1 1 0.1 0 12
Taylor Alexander 6 5 14 35.7 0 2 0.0 1 1 100.0 11 1.8 3 0.5 1 7 8 1.3 11 1.8 0 2 0.3 0 1
Miranda Becker 13 9 23 39.1 0 0 0 9 11 81.8 27 2.1 9 0.7 1 6 7 0.5 12 0.9 1 10 0.8 0 6
Season Totals 31 579 1345 43.0 89 305 29.2 339 522 64.9 1764 56.9 405 13.1 320 668 988 31.9 499 16.1 160 341 11.0 0 360


Girls Basketball: 2008-2009 Season (sorted by game)
Opponent FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% Pts P/G Ast Ast/G O.Reb D.Reb T.Reb R/G TO TO/G Blk Stl S/G Chg Foul
2008-2009 Season 579 1345 43.0 89 305 29.2 339 522 64.9 1764 405 320 668 988 499 160 341 0 360
Season Totals 579 1345 43.0 89 305 29.2 339 522 64.9 1764 56.9 405 13.1 320 668 988 31.9 499 16.1 160 341 11.0 0 360


Girls Basketball: 2008-2009 Game Results
Date Opponent Location Score W/L
Tue, Nov 18 LeRoy STM 47-40 W
Tue, Nov 18 LeRoy STM 69-25 W
Thu, Nov 20 Monticello (BSCC) STM 46-18 W
Fri, Nov 21 Tuscola #5 STM 48-32 W
Sat, Nov 22 Urbana (BSCC) Parkland College 37-38 L
Mon, Nov 24 Rantoul (BSCC) STM 62-37 W
Tue, Nov 25 Danville (BSCC) STM 53-35 W
Fri, Nov 28 Champaign Central (MSI) Mahomet-Seymour 24-30 L
Fri, Nov 28 PBL (MSI) Mahomet-Seymour 47-27 W
Sat, Nov 29 Normal Community (MSI) Mahomet-Seymour 27-34 L
Sat, Nov 29 Bloomington (MSI) Mahomet-Seymour 38-40 L
Mon, Dec 01 Georgetown-Ridge Farm Georgetown-RF 50-8 W
Mon, Dec 01 Georgetown-Ridge Farm Georgetown-RF 55-25 W
Tue, Dec 02 Monticello-FR STM 30-35 L
Thu, Dec 04 Iroquois West Iroquois West 70-27 W
Thu, Dec 04 Iroquois West Iroquois West 27-22 W
Sat, Dec 06 Tri-Valley Tri-Valley 42-25 W
Sat, Dec 06 Tri-Valley Tri-Valley 32-33 L
Mon, Dec 08 PBL STM 60-38 W
Mon, Dec 08 PBL STM 25-23 W
Thu, Dec 11 Momence Momence 24-36 L
Thu, Dec 11 Momence Momence 45-37 W
Sat, Dec 13 Clifton Central - VAR (IW) Onarga 26-49 L
Sat, Dec 13 Garner South Wilmington - VAR (IW) Onarga 37-47 L
Sat, Dec 20 Regina Dominican STM 41-37 2OT W
Sat, Dec 20 Regina Dominican STM 49-45 W
Fri, Dec 26 Stanford Olympia (SFHC) Normal West HS 52-41 W
Sat, Dec 27 #9 Brimfield (SFHC) Redbird Arena 30-44 L
Mon, Dec 29 Spring Valley Hall (SFHC) Bloomington Cent. Catholic 50-29 W
Mon, Dec 29 #3 Sterling Newman (SFHC) Normal West HS 51-54 L
Mon, Jan 05 Watseka STM 66-41 W
Mon, Jan 05 Watseka STM 57-13 W
Thu, Jan 08 Tri Point Tri Point 54-20 W
Fri, Jan 09 Centennial Parkland College 25-27 OT L
Sat, Jan 10 Bloomington Cent. Catholic #1 BCC 40-69 L
Sat, Jan 10 Bloomington Cent. Catholic Bloomington Cent. Catholic 40-57 L
Sat, Jan 17 Unity #14 STM 47-52 L
Sat, Jan 17 Unity STM 32-31 W
Sat, Jan 17 St. Teresa's - FR St. Teresa's 33-27 W
Tue, Jan 20 CPCI (SVC) STM 59-35 W
Thu, Jan 22 #15 PBL (SVC) St. Joseph-Ogden 58-35 W
Sat, Jan 24 Mahomet-Seymour - FR STM 38-10 W
Sat, Jan 24 St. Joseph-Ogden (SVC) Parkland College 43-27 W
Mon, Jan 26 St. Joseph-Ogden - FR St. Joseph-Ogden 31-40 L
Tue, Jan 27 Heritage Heritage 33-37 L
Tue, Jan 27 Heritage Heritage 63-24 W
Thu, Jan 29 Clifton Central Clifton Central 47-40 W
Thu, Jan 29 Clifton Central Clifton Central 37-19 W
Sat, Jan 31 CPCI STM 38-27 W
Sat, Jan 31 CPCI STM 49-28 W
Mon, Feb 02 University High Uni High 46-19 W
Tue, Feb 03 #5 Bismark-Henning STM 44-34 W
Tue, Feb 03 Bismark-Henning STM 9-15 L
Thu, Feb 05 St. Joseph-Ogden STM 31-34 L
Thu, Feb 05 St. Joseph-Ogden STM 39-32 W
Tue, Feb 10 Georgetown-Ridge Farm (IHSA) St. Joseph-Ogden 68-32 W
Thu, Feb 12 St. Joseph-Ogden (IHSA) St. Joseph-Ogden 44-35 W
Mon, Feb 16 Unity (IHSA) STM 46-53 L
میز اداری صندلی مدیریتی صندلی اداری تبلیغات کلیکی میز تلویزیون پاراگلایدر آگهی رایگان محسن چاوشی دانلود آهنگ جدید خرید اینترنتی عکس بازیگران