Girls Basketball: 2011-2012 Season (sorted by player)
Player G FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% Pts P/G Ast Ast/G O.Reb D.Reb T.Reb R/G TO TO/G Blk Stl S/G Chg Foul
Sierra Myerscough 27 39 113 34.5 7 17 41.2 12 23 52.2 111 4.1 17 0.6 29 45 74 2.7 34 1.3 9 41 1.5 0 58
Erica Wallen 32 64 180 35.6 0 2 0.0 56 77 72.7 184 5.8 29 0.9 56 73 129 4.0 39 1.2 15 29 0.9 0 48
Elayna Kramer 33 57 145 39.3 20 58 34.5 7 16 43.8 181 5.5 35 1.1 15 37 52 1.6 61 1.8 2 30 0.9 0 46
Hadley Murray 31 15 60 25.0 3 17 17.6 8 12 66.7 47 1.5 17 0.5 8 24 32 1.0 21 0.7 0 25 0.8 0 8
Taylor During 8 1 7 14.3 0 1 0.0 0 0 0 2 0.3 0 0.0 1 3 4 0.5 2 0.3 0 1 0.1 0 2
Courtney Wax 32 32 92 34.8 12 37 32.4 5 22 22.7 105 3.3 33 1.0 18 48 66 2.1 54 1.7 9 27 0.8 1 35
Randa Harshbarger 32 132 264 50.0 15 40 37.5 45 60 75.0 354 11.1 93 2.9 47 79 126 3.9 80 2.5 14 136 4.3 0 52
Jade Brinkoetter 30 94 216 43.5 30 90 33.3 59 79 74.7 337 11.2 87 2.9 49 69 118 3.9 68 2.3 6 74 2.5 6 53
Brooke Schmidt 31 29 97 29.9 11 36 30.6 26 51 51.0 117 3.8 14 0.5 17 55 72 2.3 36 1.2 4 24 0.8 1 47
Hannah Murray 17 2 10 20.0 0 1 0.0 2 2 100.0 6 0.4 1 0.1 1 4 5 0.3 5 0.3 1 3 0.2 0 2
Elizabeth Bristow 15 11 20 55.0 0 0 0 3 10 30.0 25 1.7 0 0.0 8 5 13 0.9 2 0.1 0 2 0.1 0 1
Lexi Wallen 33 195 372 52.4 17 31 54.8 72 135 53.3 513 15.5 40 1.2 80 69 149 4.5 89 2.7 18 100 3.0 2 50
Season Totals 33 671 1576 42.6 115 330 34.8 295 487 60.6 1982 60.1 366 11.1 329 511 840 25.5 491 14.9 78 492 14.9 10 402


Girls Basketball: 2011-2012 Season (sorted by game)
Opponent FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% Pts P/G Ast Ast/G O.Reb D.Reb T.Reb R/G TO TO/G Blk Stl S/G Chg Foul
2011-12 64 180 35.6 0 2 0.0 56 77 72.7 184 5.8 29 0.9 56 73 129 4.0 39 1.2 15 29 0.9 0 48
2011-2012 Season 237 499 47.5 28 68 41.2 103 198 52.0 661 6.9 55 0.6 106 133 239 2.5 132 1.4 23 129 1.3 3 100
2011-12 Season 370 897 41.2 87 260 33.5 136 212 64.2 1137 282 167 305 472 320 40 334 7 254
Season Totals 671 1576 42.6 115 330 34.8 295 487 64.2 1982 60.1 366 11.1 329 511 840 25.5 491 14.9 78 492 14.9 10 402


Girls Basketball: 2011-2012 Game Results
Date Opponent Location Score W/L
Thu, Nov 17 BlueStar Country Classic: Mahomet-Seymour STM 57-34 W
Fri, Nov 18 BlueStar Country Classic: Centennial STM 47-63 L
Sat, Nov 19 BlueStar Country Classic: Urbana Parkland College 48-26 W
Mon, Nov 21 BlueStar Country Classic: Rantoul STM 52-27 W
Tue, Nov 22 BlueStar Country Classic: Sacred Heart Griffin STM 47-23 W
Fri, Nov 25 NCHS; Rantoul Mahomet-Seymour
Sat, Nov 26 Centennial; TBA Mahomet-Seymour
Mon, Nov 28 Prairie Central STM 53-51 W
Mon, Nov 28 Prairie Central STM 38-27 W
Thu, Dec 01 CPCI STM 37-6 W
Thu, Dec 01 CPCI STM 67-10 W
Sat, Dec 03 BlueStar Country Classic: Bishop Mac Parkland College 55-50 W
Mon, Dec 05 Momence Momence 58-35 W
Mon, Dec 05 Momence Momence
Thu, Dec 08 Watseka @ Watseka 26-27 L
Thu, Dec 08 Watseka Watseka 55-35 W
Sat, Dec 10 Oakwood STM 71-20 W
Sat, Dec 10 Oakwoord STM
Tue, Dec 13 Tri-Valley STM
Tue, Dec 13 Tri Valley STM 56-24 W
Tue, Dec 27 Stanford Olympia US Cellular Colliseum 76-29 W
Wed, Dec 28 Rock Falls Normal Community 52-38 W
Fri, Dec 30 Rock Island Alleman Illinois Wesleyan 38-42 L
Tue, Jan 03 Unity Unity 43-26 W
Tue, Jan 03 Unity @ Unity
Thu, Jan 05 Paxton-Buckley-Loda STM 74-41 W
Thu, Jan 05 PBL STM
Sat, Jan 07 Bloomington Central Catholic STM 55-61 L
Sat, Jan 07 Bloomington Central Catholic STM
Mon, Jan 09 St. Joseph-Ogden STM 42-39 W
Mon, Jan 09 St. Joseph Ogden STM
Thu, Jan 12 Iroquois West @ Iroquois West
Sat, Jan 14 Iroquois West Iroquois West 59-34 W
Mon, Jan 16 SVC Tournament: CPCI Momence 61-16 W
Thu, Jan 19 PBL SVC Semi - Finals Momence 61-28 W
Sat, Jan 21 SVC Championship Parkland College 24-33 L
Tue, Jan 24 Salt Fork Salt Fork 70-24 W
Tue, Jan 24 Salt Fork @ Salt Fork
Thu, Jan 26 Clifton Central STM 69-28 W
Thu, Jan 26 Clifton Central STM
Mon, Jan 30 Ridgeview Ridgeview 53-37 W
Mon, Jan 30 Ridgeview @ Ridgeview
Tue, Jan 31 Bismarck-Henning B-H 47-38 W
Tue, Jan 31 Bismark Henning @ Bismark Henning
میز اداری صندلی مدیریتی صندلی اداری تبلیغات کلیکی میز تلویزیون پاراگلایدر آگهی رایگان محسن چاوشی دانلود آهنگ جدید خرید اینترنتی عکس بازیگران