Girls Basketball: 2012-2013 Season (sorted by player)
Player G FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% Pts P/G Ast Ast/G O.Reb D.Reb T.Reb R/G TO TO/G Blk Stl S/G Chg Foul
Erica Wallen 34 86 166 51.8 0 7 0.0 55 83 66.3 227 6.7 39 1.1 48 88 136 4.0 56 1.6 12 34 1.0 1 60
Elayna Kramer 34 43 137 31.4 14 63 22.2 15 22 68.2 143 4.2 35 1.0 19 38 57 1.7 43 1.3 3 44 1.3 0 41
Hadley Murray 31 16 65 24.6 10 29 34.5 2 4 50.0 64 2.1 16 0.5 13 26 39 1.3 33 1.1 1 15 0.5 0 9
Taylor During 26 13 35 37.1 0 0 0 12 19 63.2 38 1.5 12 0.5 11 24 35 1.3 17 0.7 3 8 0.3 0 13
Courtney Wax 35 30 91 33.0 10 35 28.6 14 30 46.7 104 3.0 42 1.2 30 71 101 2.9 71 2.0 7 40 1.1 0 48
Randa Harshbarger 35 167 336 49.7 33 85 38.8 56 82 68.3 489 14.0 145 4.1 71 75 146 4.2 98 2.8 15 186 5.3 0 66
Jade Brinkoetter 35 109 253 43.1 26 81 32.1 70 108 64.8 366 10.5 68 1.9 46 52 98 2.8 58 1.7 9 95 2.7 0 78
Elizabeth Bristow 29 31 81 38.3 0 2 0.0 19 36 52.8 81 2.8 10 0.3 29 14 43 1.5 29 1.0 0 23 0.8 0 13
Lexi Wallen 34 206 409 50.4 21 44 47.7 82 128 64.1 557 16.4 71 2.1 106 109 215 6.3 83 2.4 24 87 2.6 2 70
Tori McCoy 29 195 304 64.1 0 2 0.0 48 110 43.6 438 15.1 47 1.6 132 173 305 10.5 55 1.9 79 52 1.8 2 71
Leah Allison 22 8 31 25.8 0 1 0.0 13 20 65.0 29 1.3 3 0.1 9 28 37 1.7 17 0.8 4 3 0.1 0 20
Season Totals 35 904 1908 47.4 114 349 32.7 386 642 60.1 2536 72.5 488 13.9 514 698 1212 34.6 560 16.0 157 587 16.8 5 489


Girls Basketball: 2012-2013 Season (sorted by game)
Opponent FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% Pts P/G Ast Ast/G O.Reb D.Reb T.Reb R/G TO TO/G Blk Stl S/G Chg Foul
2012-2013 Season 904 1908 47.4 114 349 32.7 386 642 60.1 2536 488 514 698 1212 560 157 587 5 489
Season Totals 904 1908 47.4 114 349 32.7 386 642 60.1 2536 72.5 488 13.9 514 698 1212 34.6 560 16.0 157 587 16.8 5 489


Girls Basketball: 2012-2013 Game Results
Date Opponent Location Score W/L
Tue, Nov 13 Tri-Valley Tri-Valley 34-16 W
Tue, Nov 13 Tri-Valley Tri-Valley 67-24 W
Thu, Nov 15 Blue Star Country Classic: 3A: Mahomet-Seymour STM 67-37 W
Fri, Nov 16 Blue Star Country Classic: 3A: Urbana STM 67-28 W
Sat, Nov 17 Blue Star Country Classic: 3A #6: Centennial Parkland College 43-48 L
Mon, Nov 19 Blue Star Country Classic: 3A: Central STM 67-29 W
Tue, Nov 20 Blue Star Country Classic: 3A #9: Springfield SE STM 65-63 W
Fri, Nov 23 Mahomet-Seymour JV Tourn: Central (A) Mahomet-Seymour 39-42 L
Fri, Nov 23 Mahomet-Seymour JV Tourn: Normal C (H) Mahomet-Seymour 36-45 L
Sat, Nov 24 Mahomet-Seymour JV Tourn: Rantoul (A) Mahomet-Seymour FH 44-34 W
Sat, Nov 24 Mahomet-Seymour JV Tourn: Bloomington Mahomet-Seymour 50-36 W
Mon, Nov 26 3A: Prairie Central Prairie Central 54-48 W
Mon, Nov 26 Prairie Central Prairie Central 40-32 W
Tue, Nov 27 FRESH: Monticello STM 23-42 L
Thu, Nov 29 CPCI CPCI 62-18 W
Thu, Nov 29 CPCI CPCI 37-15 W
Sat, Dec 01 Bishop McNamara STM 32-37 L
Sat, Dec 01 3A #16: Bishop McNamara STM 69-54 W
Mon, Dec 03 Momence STM 50-16 W
Mon, Dec 03 Momence STM 76-15 W
Tue, Dec 04 FRESH: Cerro Gordo CGHS 39-11 W
Thu, Dec 06 Watseka STM 47-20 W
Thu, Dec 06 Watseka STM 55-32 W
Mon, Dec 10 FRESH: St. Joseph-Ogden St. Joseph-Ogden 35-29 W
Thu, Dec 13 FRESH: PBL STM 27-12 W
Sat, Dec 15 Unity STM 40-22 W
Sat, Dec 15 Unity STM 73-22 W
Wed, Dec 26 State Farm Holiday Classic: Camp Pt. Central Normal Comm HS 60-23 W
Thu, Dec 27 State Farm Holiday Classic: Peoria Christian US Cellular Coliseum 62-39 W
Fri, Dec 28 State Farm Holiday Classic: 1A #2: Annawan Normal Comm HS 62-58 OT W
Sat, Dec 29 State Farm Holiday Classic: 3A #8: BCC Illinois Wesleyan 71-67 W
Thu, Jan 03 2A #23: Paxton-Buckley-Loda PBL 76-28 W
Thu, Jan 03 Paxton-Buckley-Loda PBL 48-18 W
Sat, Jan 05 Bloomington Cent. Catholic BCC 47-52 L
Sat, Jan 05 3A #8: Bloomington Cent. Catholic BCC 72-62 W
Mon, Jan 07 2A #12: St. Joseph-Ogden SJO 49-35 W
Mon, Jan 07 St. Joseph-Ogden SJO 34-38 L
Tue, Jan 08 FRESH: Fisher Fisher 44-40 2OT W
Wed, Jan 09 FRESH: St. Teresa STM 20-41 L
Thu, Jan 10 Iroquois West STM 42-16 W
Thu, Jan 10 1A #18: Iroquois West STM 84-30 W
Sat, Jan 12 FRESH: LeRoy STM 44-49 L
Sat, Jan 12 Whitney Young STM 31-23 W
Sat, Jan 12 4A #1: Whitney Young STM 51-60 L
Mon, Jan 14 SVC Tournament: Momence Iroquois West 86-17 W
Wed, Jan 16 FRESH: St. Joseph-Ogden STM 28-21 W
Thu, Jan 17 SVC Tournament: 2A #15:St. Joseph-Ogden PBL 65-33 W
Sat, Jan 19 SVC Tournament: 2A #18: Watseka Parkland College 66-38 W
Sat, Jan 19 FRESH: Rantoul Rantoul 43-4 W
Mon, Jan 21 FRESH: Urbana Urbana 49-7 W
Tue, Jan 22 Salt Fork STM 22-48 L
Tue, Jan 22 Salt Fork STM 93-19 W
Thu, Jan 24 Clifton Central Clifton Central 86-30 W
Thu, Jan 24 Clifton Central Clifton Central 48-9 W
Mon, Jan 28 1A #15: Ridgeview STM 48-12 W
Mon, Jan 28 Ridgeview STM 51-19 W
Wed, Jan 30 Mt. Zion STM 43-30 W
Wed, Jan 30 Senior Night: Mt. Zion STM 83-29 W
Thu, Jan 31 FR: Central STM
Tue, Feb 05 IHSA Regional Semi-Final: Tri-Valley Unity 85-43 W
Thu, Feb 07 IHSA Regional Finals: 2A #15: PBL Unity 72-33 W
Mon, Feb 11 IHSA Sectional Semi-Final: 2A #11: Clinton Clifton Cent. 89-58 W
Thu, Feb 14 IHSA Sectional Final: 2A #12: Watseka Clifton Cent. 54-31 W
Mon, Feb 18 IHSA Super-Sectional: Litchfield Illinois-Springfield 75-36 W
Fri, Feb 22 IHSA State Semi-Final: 2A #5: El Paso-Gridley ISU Redbird Arena 62-48 W
Sat, Feb 23 IHSA State Final: 2A #4: Nashville ISU Redbird Arena 29-42 L
میز اداری صندلی مدیریتی صندلی اداری تبلیغات کلیکی میز تلویزیون پاراگلایدر آگهی رایگان محسن چاوشی دانلود آهنگ جدید خرید اینترنتی عکس بازیگران